Предложили на Бареков да стане председател на Европейската комисия

Jun 10, 2014     zhelyo     5451
БРЮКСЕЛ, БЕЛГИЯ - Кандидатурата на Жан-Клод Юнкер за председател на ЕК от страна на ЕНП е пред провал, след като най-голямата партия в Европарламента е предложила на Николай Бареков да бъде нейният кандидат.


"Няма да крия, че получих такава покана от Ангела Меркел" - призна си непопитан Бареков, който през последните седмици се оглежда за европейско семейство, към което коалицията България без цензура да се присъедини.


Според бившия журналист е рано да се каже дали ще приеме да бъде председател на Европейската комисия, тъй като в момента обмисля опцията да стане монарх на Народна монархия България и да тласне родината по плавния преход към Империя.
"Единственият ми мотив да приема офертата на Меркел е да покажа на Бойко Борисов, че тя ми е по-голяма приятелка, отколкото е на него и да му натрия носа" - споделя Бареков, раздвоен между короната в България и трона на Обединена Европа.


zhelyo

Кое да избере?

Избери отговор!
Край