Тръмп: Путин ми е сърдит, че не го канехме у Епстийн и трябваше да си играе с дърти гимнастички

Feb 6, 2026     zhelyo     202
ВАШИНГТОН — Президентът на САЩ Доналд Тръмп заяви, че периодичното охлаждане в отношенията с Путин се дължи не на санкции или Украйна, а на дълбоко лична обида, натрупвана с години.

По думите на Тръмп, Путин бил „видимо раздразнен“, че в определени кръгове не е получавал покани за събиранията на финансиста Джефри Епстийн, което го принудило да компенсира социалния дефицит с „алтернативни форми на интимно развлечение, характерни за постсъветското пространство“.

„Той ми каза — без емоции, но с онази негова тиха ярост — че не е честно. Всички ходели, а той не. И после, знаете, се е налагало да си играе с дърти гимнастички на по 17“, каза Тръмп.
В Кремъл отказаха официален коментар, но близки до администрацията източници посочиха, че споменаването на името на Алина Кабаева в този контекст е „част от дългогодишна западна кампания за психологически натиск срещу мъжеството на Путин и умението му да съблазнява с 50-60 години по-млади от него дами“.

 

Ще преодолее ли обидата Путин?

Избери отговор!
Край