Жители на Кнежа: “Еб*** си е майката”

Feb 10, 2012     zhelyo     4166
“Жители на град Кнежа се опитаха да излязат с отворено писмо до медиите, но не успяха заради фрапиращо ниските температури навън и предпочетоха да си останат вкъщи. За това съобщението им беше разпратено чрез димни сигнали от задължително запаления във всяка къща огън.
Основното нещо, което кнежани искат да споделят в тези тежки атмосферни условия, е "Еб*** си е майката!", разбра екип на столична медия, който е свикнал с псувните по свой адрес.
"Не сме от СДС, но въпреки това ни е студено. Ракията свършва, снега не. Не знам какво ще правим, ако продължава така", сподели 43-годишният Рангел, докато се опитваше да пусне микровълновата печка с отворена врата, за да се стопли стаята му.
От "Гражданска защита" пък обявиха, че не знаят къде точно се намира Кнежа, но основните предположения в момента са за "някъде в планината" и "абе 100% не е до морето". В и двата случая от там заявиха, че обявяват код "тюркоаз" и си лягат.
 

Жители на град Кнежа се опитаха да излязат с отворено писмо до медиите, но не успяха заради фрапиращо ниските температури навън и предпочетоха да си останат вкъщи. За това съобщението им беше разпратено чрез димни сигнали от задължително запаления във всяка къща огън.

 
Основното нещо, което кнежани искат да споделят в тези тежки атмосферни условия, е "Еб*** си е майката!", разбра екип на столична медия, който е свикнал с псувните по свой адрес.

 

"Не сме от СДС, но въпреки това ни е студено. Ракията свършва, снегът не. Не знам какво ще правим, ако продължава така", сподели 43-годишният Рангел, докато се опитваше да пусне микровълновата печка с отворена врата, за да се стопли стаята му.

 

От "Гражданска защита" пък обявиха, че не знаят къде точно се намира Кнежа, но основните предположения в момента са за "някъде в планината" и "абе 100% не е до морето". В и двата случая от там заявиха, че обявяват код "тюркоаз" и си лягат.
 

beasta

 

Какво знаете за Кнежа?

Избери отговор!
Край