Двата най-големи български телекоми се сливат в общо дружество, съобщиха от Виваком.
"Конюнктурата на пазара предопредели тази сделка, която ще преобърне пазара на комуникационни услуги у нас", сподели един от най-влиятелните абонати на М-тел Васко Кеца.
М-тел се слива с Глобул
В търговския регистър е публикувано съобщение за свикване на общо събрание на акционерите на двете дружетсва с три точки в дневния ред - вдигане на цените, премахване на безплатните номера и въвеждане на такса "клип".
По предварителни данни сливането е по идея на Глобул, тъй като останали впечатлени от новите си съдружници по отношение на ценообразуването на услугите. "Изумени сме от ценовата политика на М-тел, особено през последните години и с радост ще работим заедно в името на българския просперитет и нашето благо", коментираха промените в ценовата политика от Глобул.
КЗК ще разреши сделката, подшушнаха запознати, тъй като на девъра на шефа на Комисията е подкупен с нов телефонен номер състоящ се от "готини цифри".
По предварителни данни сливането е по идея на Глобул, тъй като останали впечатлени от новите си съдружници по отношение на ценообразуването на услугите. "Изумени сме от ценовата политика на М-тел, особено през последните години и с радост ще работим заедно в името на българския просперитет и нашето благо", коментираха промените в ценовата политика от Глобул.
КЗК ще разреши сделката, подшушнаха запознати, тъй като на девъра на шефа на Комисията е подкупен с нов телефонен номер състоящ се от "готини цифри".
2easy
Как трябва да се нарича новата компания?
Избери отговор!