БЪЛГАРИЯ - С изключително адекватен и смел опит да се спаси туристическия сезон по родното Черноморие блесна държавата.
Дясното правителство обяви пакет от данъчни облекчения за фирмите, които поне за 2 седмици изнесат дейността си на морето, така че да не пустее и чайките да не изядат целия ол инклузив.
"Хотелите имат зали, лобита, хората да си работят от лаптопите на басейните и от плажа. Толкова офиси може почти без проблем да се изнесат на Слънчев бряг или Аркутино" - споделят вносителите на изненадващо симпатичните мерки.
Държавата с данъчни облекчения за фирмите, които си изнесат по 2 седмици офисите на морето

"Хем разнообразие за кахърните ви служители, хем спасяване на сезона, хем и за вас данъчни облекчения" - обяви несъществуващ в живия живот министър.
Разбира се, това няма да се случи, а вместо това държавата ще позволи да се изсипе двоен бетон, което да стабилизира туризма.
Разбира се, това няма да се случи, а вместо това държавата ще позволи да се изсипе двоен бетон, което да стабилизира туризма.
Работи ли ви се от морето?
Избери отговор!