ДО ЧИНИЯТА - Четири милиона бежанци от цял свят са се струпали някак си на Бузлуджа и очакват да атакуват България.
Според неофициални данни лидер на бежанците е Корнелия Нинова, която мъти дракони с изключително свежия си и вдъхновяващ поглед, за да ги поведе към страховито приключение.
Всички до един бежанци са батки с анцузи и диагоналки, които се надяват да работят на пазар или на трансфер в европейски отбори.
4 милиона бежанци очакват да ни атакуват от Бузлуджа, Нинова ръководи и чумави овце

Властите обявиха информацията за грандиозното струпване на бежанска маса за фейк нюс и казаха, че на Бузлуджа нема и да стъпят.
Междувременно Корнелия Нинова пусна 40 000 овци, които лично е заразила с чума, за да събори властта и да я прокуди в Барселона.
Междувременно Корнелия Нинова пусна 40 000 овци, които лично е заразила с чума, за да събори властта и да я прокуди в Барселона.
Преврат?
Избери отговор!