Лудогорец - Базел (Наживо по минути™)

Aug 21, 2013     zhelyo     6024
Ето я Шльонската лига, бе. Ако не сте достатъчен патриот, родолюбец и истински българин, значи гледате мача по телевизора (или изобщо не ви вълнува), та не сте на стадиона, където заедно с Цимбика да подкрепите тима от Разград. Плюя на вас.

Все пак ще ви разказвам футбола, защото съм добряк.

Преди мача - Лъчо Танев говори "напредвид" и "в периспектива".
'Начало - Голямата агитка на Лудогорец във "В" гарантира победата, защото футболът ни е свикнал много зрители на мача да са близо 10 000. Базелците са готови да се откажат.

'0 - Левият бек на Базел се казва Сафари. Това да не е Наско Сираков под прикритие?

'3 - Микрофоните услужливо се намаляват, ако се чуе случайно агитката на гостите.

'5 - Лудогорец седи по-добре на терена, но дали този мач ще се реши с едното седене?

'8 - Гоститата почнаха с атакуванетата и с владеенето на топката. Това е все едно да идеш на гости и да не се събуеш, да бръкнеш в хладилника, да извадиш ракията и да почнеш да сипваш само на себе си.
'11 - Между секторите А и В се разменя Българи юнаци. Марселиньо и Дани Абало са вдъхновени.

'12 - 0:1! Мохамед е с Алах вкарва гол. Нормално е той да е избраният, с това име...

'14 - Чуването на въздишането, подсмърчането и примляскванията на коментарите са приети с широки обятия от телезрителите, тъй като поне не идват от Алексей Сокачев.

'16 - Най-тъпата засада, понеже Иван Стоянов не може да изпълни корнер, трябва да я чукне на половин метър и да му я върнат. Най-тъпата засада.

'19 - Лудогорец има повече публика в София от софийските отбори.
'23 - 1:1! Лудогорец връща гола, показвайки, че защитата на Базел е не по-стабилна от рьощи.

'27 - Марселиньо влиза в краката на Фрай, сякаш между тях се крие златото на KLETA MAJKA BALGARIQ.

'35 - Мачът се обезсмисли, двата отбора не създават никакви положения освен головите.

'37 - Веднага реалността се сезира от думите ми и Иванстоян бие, но вратарят спасява.

'40 - Топката бе ритната по орешарските на нападателя на Базел Сио.
'43 - Мохамед освен с Алах, играе два пъти и с ръка.

'45 - Владиславстоян прави добър спасяв!

Почиванета - Нелошо мач, браво, отбори!

'Второст - Дикторът на стадиона обявява "Резултатът след първата част... ЕДИН НА ЕДИН!". Captain Obvious ескалира и еуфоризира!

'49 - Атакуват лудогорците, а коментаторът е развълнуван като Мики Маус на амфетамини.
'50 - 2:1! Обрат! Лудогорец изригна с барселонска атака, много добре мач!

'52 - Пропускане на другата врата. Динамически е футболът през второто полувреме, може да са пили кафе на почивката.

'56 - Влиза Мишел Платими, за да изостри футбола.

'57 - Владиславстоян е за Нобелова награда по спасяванета.

'59 - 2:2! Пак е с Алах!
'60 - Ех, че интригуващ мач! Но не бива домакините да мълчат сега, трябва да има пак много лудогорци именно в тоя момент. Пейте, бе!

'63 - Влиза Върджин! Дали ще топне чушлето?

'64 - 3:2! Тоя път е с Ио.

'69 - Жълт картон за Наско Сираков.

'72 - Лудогорец изпуска два гола, колкото за интересно! Тюх.
'73 - Очарователно е как при несъгласието с отсъден от съдията фал, публиката скандира на Волфганг Щарк мафия.

'79 - Владиславстоян пак спасява, сякаш е от кръга на Котараците.

'82 - Дузпа! С Алах изпреварва всичкото лудогорско футболист, а Кайсара го спъва и си изкарва червен картон.

'83 - 2:4! Гол на певицата Шер.