Седмичен не!хороскоп: 12.11-18.11

Nov 12, 2012     zhelyo     5471
Студено, нали!? Ми не излизайте тогава. Стойте си у вас и излъжете, че не!хороскопа ви е написан на иврит и няма да излизате, докато не го научите и разберете.

 

Овен – Ако можехте да постите и да си налагате воля спрямо някои храни, в момента щяхте да сте новият патриарх или поне някаква сприхава монахиня.
 

Телец – Медийните ви изяви тази седмица ще намелят с 45%, което си има хубава страна - стига панаири в ефира.

 

Близнаци – Интересено е как човек като вас, който уж толкова обича музиката, слуша най-големите недоразумения откъм звук и текст.

 
Рак – По природа сте чувствителни и звездите се чудят как точно да ви кажат, че изобщо не ви отива да ходите навън без чувал на главата.

 

Лъв – След 2 седмици ви очакват почти 2 дни почивка, така е като не слушате родителите си и бягате от държавната работа.

 

Дева – Вие сте олицетворение на пекинез, не само заради обратната захапка, ами и заради интонацията на гласа ви.
 

Везни – Голяма работа, че сте се провалили в този живот, може би следващият път ще се родите с правилен пол и никой няма да ви мрази.

 

Скорпион – Вярно е, че в живота винаги има и по-лошо, но във вашия случай май няма накъде повече... може би ако не се казвахте Сотир... мне, пак ще е същото.

 
Стрелец - Хубаво е понякога да казвате благодаря - просто така, за да създадете впечатление за поне малко нормалност, макар че от друга страна външният вид издава всичко.

 

Козирог - Не е вярно, че в живота успяват най-вече нахалните и прости хора, но е доста добра мотивация за вас.

 

Водолей - Ако попаднете в конфликтна ситуация, предвид физиката ви, най-добре ще е да легнете на земята и да се свиете на топка.
 

Риби – Среща със стар познат ще ви припомни, че изобщо не умеете да запомняте хора и сте способни да забравите дори братовчед си.

 

beasta

Смятате ли, че с напредването на науката може да открием още зодии?

Избери отговор!
Край