Журналистката Велислава Дърева, която бе впечатлена от протеста на ситите, е видяна малко след сутрешното пиене на кафе и замеряне на Мая Манолова с домати и яйца, да събира хвърленото по Парламента.
"За нас, истинските българи, това е първо, второ, трето. Чакам и десерт - малеби" - съобщи гладуващата журналистка.
Велислава Дърева събра закуските, хвърлени по Парламента днес
Както е известно, тази сутрин протестиращите дадоха различни зарзавати и продукти на Мая Манолова, но заместник-председателката на Народното събрание отказа да направи закуски за пиещите кафе.
Дърева събра килограм домати, 12 поочукани бисквити, изстърга от жълтите павета около 3 яйца и попита дали са останали кюфтета от архар, с които играещият в Байерн (Мюнхен) Гоце е платил на протестиращите.
Същевременно протестът призова утре парламентарните тоалетни да са отворени за посетители, тъй като кафето форсира зреещият вътрешен катарзис и стимулира перисталтиката, както тютюнопушенето на закрито стимулира икономиката.
zhelyo
zhelyo
Какво ще обядвате?
Избери отговор!