Стачка за пари: БНТ и БНР вече седмица не работят, никой не забеляза

May 19, 2025     zhelyo     2568
ИЗВЪН ЕФИР - Седмица след началото на ефективната стачка в БНТ и БНР, липсата на ефир остава незабелязана от гражданите, информиращи се основно чрез интелектуалци в TikTok и AI измишльотини в соцмрежите.

Служителите на обществените медии настояват за 15% увеличение на възнагражденията, идващи от държавния бюджет.

Протестът протича паралелно със стачката на столичния транспорт, където липсата на превозни средства моментално предизвика паника, задръствания и полеви тестове на обувки.
За разлика от това, отсъствието на медийна програма от държавните медии все още не е забелязано и милиони нехаят.

Институциите също не са реагирали, приемайки липсата на въпроси от журналисти като резултат от успешно информационно обслужване. 

Синдикатите в БНТ и БНР обмислят засилване на мерките, като започнат да крещят програмите си по улиците, за да зарибят хората по своята продукция и след това да им я спрат отново. 

 

Без да проверявате изрично - има ли програма на БНТ и БНР в момента?

Избери отговор!
Край