ДИВАН КОСТОВ — България има ново правителство, след като лидерът на "Има такъв народ" Слави Трифонов назначи първите 45 души, коментирали „Здравейте“ под негов лайв във Facebook.
Новите министри влязоха в историята като първият кабинет, излъчен с ясни критерии и активна публична дейност на кандидатите.
„Докато другите партии се чудят с кого да се коалират, ние работим с хората. Буквално. С тези, дето са онлайн по всяко време, щото нямат много за правене и не са канени на оргия или крадене“, обясни Трифонов логиката си.
    	
    	Слави Трифонов назначи 45 нови министри след томбола във Facebook
 
            Сред новите назначения се открояват:
    	- 
	Министър на външните работи: жена, която редовно прави лайвове от терасата си, за да документира кемтрейлс“;
 
- 
	Министър на образованието: мъж с 8-ми клас, който не е имал футболно щастие заради контузия и просто се е пропил;
 
- 
	Министър на земеделието: жена, която ако не е онлайн, често блуждае около Пени маркета в Севлиево;
 
- Министър на културата: млад мъж с TikTok канал с 3-ма последователи, от които един е негов друг профил;
По-късно Слави Трифонов отрече да е назначил новите министри, но той отрече, че и ще участва в правителство с Борисов и Пеевски, та кой да му повярва.
Ще повярвате ли на Трифонов, ако каже, че това не е истина?
Избери отговор!
                                     
                                         
                                         
                                         
                                         
                                         
                                         
                                        