Около 6-мата останали работодатели в страната обявиха, че гнусното време навън действа демотивиращо и призоваха работещите да се натряскат, както си подобава.
"Гледай го какво е студено и мокро. Като мазе! Я тука съм ви донесъл по два литра вино на човек да се мотивирате" - обяви шефът на малка до средна фирма на своите подчинени.
Работодатели насърчават пиене по време на работа заради тъпото време навън
Представителите на бизнеса също се насвяткаха с по няколко конячета още от ранна сутрин, за да повишат вътрешния градус, след като очевидно външният градус се противи.
Очаква се след всеобщото пиянство заради кофтито време КПД-то да се подобри, тъй като тенденцията е нашенците да вършат най-много неща, желани или не, в нетрезво състояние.
Трудещите се адмирираха мерките и обявиха искрени копнежи и за по една салата, но преди нещата да излязат извън контрол, полегнаха да си подремнат до края на работния ден.
zhelyo
zhelyo
Доработи ли ви се?
Избери отговор!