Вдъхновени от петицията към Белия дом във Вашингтон политиците в САЩ да носят спонсорите върху дрехите си като състезатели от НАСКАР, в България обществото поиска същото от своите управленци.
"Хем ще знаем откъде идват парите за всичките им агитационни материали, реклами и кампании в интернет. Хем ще има реална възвращаемост. Като във футбола - парите идват от спонсори и ФИФА следи да не въртиш парите. Ще е яко" - вдъхновени са хората, имащи повече мозъчни клетки от хората, които отхвърлят идеята.
Политици и партии ще носят спонсорите си на футболни екипи
Според привърженици на идеята така ще е и по-лесно да се различават безличните политици, които висят в Парламента 4, 8, 12 и повече години, без никой да ги знае какви са и за кого играят.
"Даже може да направим сайт на Професионалната политическа лига. Ще има визитки на политиците за кои партии са играли през годините, информация с какви екипи играят партиите и колко струва рекламата при тях" - подредиха набързо една чудесна идея потенциалните избиратели, искащи да знаят кой на кого е спонсор.
От партиите веднага изпищяха, защото на някои нямало да им стигне мястото по екипите, за да наместят всичките си дарители, а на други щяло да се окаже, че имат едни и същи, въпреки че се правят на враждуващи политически формации.
zhelyo
zhelyo
Добра ли е идеята?
Избери отговор!