Здравейчета, електорални единичета! Пак е едно китно пролетно петъче, включващо в себе си претенциите на времето, което едновременно не може да забрави зимата, но все повече си мисли за лятото. Хайде да сме оптимисти и да погледнем към седмицата назад.
Оказа се, че чичо Цветан май е подслушвал хората и сега му се сърдят. Той каза, че сигурно са подслушвали него също и че нищо не знае. Голяма каша било, защото хората си споделят интимни работи и не искат да бъдат слушани. Аз не разбирам защо да е скандал, след като всички се стремим да бъдем изслушвани и да печелим вниманието на другите.
Петъчен оптимизъм с Росен Плевнелиев - 18.04
Бях през седмицата в Лондон. Погребвахме английската Анастасия Мозер. Много народ се събра, а дори не се раздаваше жито и други лакомства. Тука на погребение като отидеш, после си сит цяла седмица.
Пак имаше тероризъм тая седмичка, което е много неприятно. Пък вчера имаше небрежност, която взе десетки пъти повече жертви. Изводът ми е, че хората умираме прекалено лесно, а заради това трябва да търсим позитивните емоции. Носих къси гащи.
Пък били объркали картата на България в някаква реклама и нямало Сандански и Петрич. Идеално място да ги заместят с Колорадо!
Та така, драги ми сънародничета! Приятно уикендуване и до идната седмица, чаочета!
:) Плевнелиев
Та така, драги ми сънародничета! Приятно уикендуване и до идната седмица, чаочета!
:) Плевнелиев
Колко оптимизъм имате в чашата?
Избери отговор!