След като не успяха да замажат общата негативност от доклада на ЕК за развитието на съдебната ни система, управляващите решиха да си го върнат на Европейската комисия, като направят доклад за нейната работа.
“Да, опитахме се да изкараме доклада със стратегията “те ни пикаят, то роса ни вали”, ама нещо не се получава. Затова утре ще разкрием какви мишоци са в ЕК” - обяви Искра Фидосова, която по-рано обясняваше, че докладът е положителен, въпреки че в него всяка трета дума е 'организирана', а всяка втора - 'престъпност'.
България се обиди, утре оповестява своя доклад за работата на ЕК
“Сега ще им напишем доклад от 3000 страници със ситни бледи букви. Всяко изречение ще завършва с “разбираш ли”, няма да има никаква пунктуация. Да им е гнусно на тия!” - обяви засегната гербаджийка.
В доклада за работата на ЕК ще пише, че в Брюксел са им криви краката и говорят някакви смешни неразбираеми езици, твърди източник, участващ в писането на частта за неумението на европейските чиновници да пият мастика в обедно време.
Очаква се докладът да бъде прочетен и на пресконференция от човек с несигурен и странен глас, който може и да е министър на финансите.
zhelyo
zhelyo
Правилно ли е и ние да отговорим на ЕК?
Избери отговор!