МЕДИЯ №37 В БЪЛГАРИЯ И №32 В СВЕТА - Не!Новините за пореден път се оказаха най-адекватната институция в Република България.
Това се потвърди в последните минути, когато сайтът с почти точно изчислени статистики от анкетките отдолу, не паникьоса половин България и не вся смут.
"Психическото здраве и спокойствие на гражданите остава приоритет №4 на нашата медия. Другите приоритети са търговска печалба, здраве и от време на време смешка" - коментираха от изданието, което не е подпичкосвало масово никой с IQ над 70.
BG-ALERT: Не!Новините остават най-достоверният източник на информация в България
ДАНС, ЦИК, Прокуратурата и други институции се записаха на кръжок по прилично поведение при Не!Новините, които просто обясниха, че на хора, непреинсталирали Windows XP да се ограничат правомощията до чистене на тоалетна в почивни дни.
Президентът Румен Радев обяви, че би наградил Не!Новините с орден Стара планина, но ордените са свършили, защото ги е метнал през терасата на ало-измамници.
Президентът Румен Радев обяви, че би наградил Не!Новините с орден Стара планина, но ордените са свършили, защото ги е метнал през терасата на ало-измамници.
Събират ли се като хората процентите в резултатите на анкетата?
Избери отговор!