МЕДИЯ №37 В БЪЛГАРИЯ И №32 В СВЕТА - Страхотен безплатен съвет от онлайн медия ще направи нацията по-богата.
След взимането на данните от друга медия, тъй като в днешно време всяка информация е копи-пейст от другаде с евентуално пооправена или поразвалена пунктуация, авторът на публикацията си каза: "Защо да се задоволяваме само с това?"
Какво се има предвид - съветът за намаляване на температурата в дома през зимните месеци с 1 градус, за да се постигне между 3% и 10% по-ниска сметка, може да бъде разширен дотам, че потребителят не просто да пести, а активно да печели.
1°C по-ниска температура пести 6% от сметката, спечелете пари и дръжте дома си с 20 градуса по-студен

"Намаляването на температурата в помещението с 20 градуса би трябвало да спести 120% от сметката и съответно тия 20% да отидат в изравнителните сметки или дори топлофикациите и електроразпределителните дружества да ги изплатят" - събира 2 и 2 журналистът, внушавайки на природонаселението, че нещата са толкова прости.
Дали някой ще се върже? Замръзналите семейства се броят на пролет.
Дали някой ще се върже? Замръзналите семейства се броят на пролет.
Ако замразите дома си до 0 по Келвин?
Избери отговор!