Лудогорец - Базел (Предварително по минути™)

Oct 22, 2014     zhelyo     4951
Ето, че много хора не искат да ходят на футбола днес и продават билетите си на безценица, а вероятно някои няма и да го гледат, наблюдавайки Рялмадрид - Чернодробен басейн (или обратното, все още не може да предскажем кой е домакин в тоя мач). Затова ви пускаме предварително да разберете какво ще стане на Националния стадион. Сийдвайте, не бъдете егоисти.

'Химна на ШЛ - Някакво безумие е да се пускат в ЕКТ разни такива звуци, вместо да се пускат химните на отборите.

'Начало - Съдията свири начало - единственият сигнал, който няма да подлежи на мрънкане, критики и конспиративна теория.
'3 - Защитникът Марек Сухи открива, че се е получил в мач на Антони Здравков, в който той напсувал ръководството на Марек на майка.

'9 - 1:0! Филип Деген си вкарва автогол, шашардисан от атмосферата на стадиона.

'10 - 1:1! Моци си вкарва автогол, шашардисан от това как може футболист с опита на Деген да се шашардиса.

'11 - Алекси Сокачев почва да пее като Мерилин Менсън, но на сръбски, шашардисан от футбола, себе си и всичко останало.

'18 - Съдията е освиркван бурно, след като не отсъжда дузпа при 2 корнера, в които Моци пада като в мача от Хасково и се напомня, че нашите съдии, видиш ли, не били по-лоши от европейските.
'24 - Все още се водят дискусии дали в отбора на Базел изобщо играе някой швейцарец.

'38 - Албанците в отбора на Базел са поръчали над терена да прелети дрон с вързани за него кренвирши. Публиката масово нахлува на терена.

'39 - Настъпва меле за последния кренвирш.

'40 - Владо Стоянов с плонж хваща последния кренвирш и го изяжда.

30 минути почивка - От БФС отлагат второто полувреме, защото Лудогорец са изморени от А група, понеже седмицата е с прекалено малко дни.
'49 - Мачът е доста тъпичък и хората на стадиона скандират да им пуснат другия мач на светлинното табло.

'56 - В игра за Базел влиза Емболо, като половината публика панически бяга, щото си мисли за ебола.

'61 - Алекси Сокачев получава дузпа. Васил Делов обявява, че ако Сокачев не я вкара, няма съдба. И да - съдба няма. Пропуск.

'69 - Минута на аплаузи за швейцарската "художничка" Milo Moiré.

'73 - Гостуващата агитка решава да вика "швейцарци, юнаци" на своите, спазвайки логиката на домакините.
'78 - Йордан Минев се удря и най-после успява да направи така, че очите му да гледат едно в друго.

'90 - Край. Скучен мач. Хикс. (понеже никога не успяваме с прогнозите, го урочасваме така да е интересен)