Нацията трепетно очаква 4D порно-прожекции

May 28, 2013     zhelyo     4933
Откриването на киносалон в София, където филмите са триизмерни, а седалките се мандилкат и изпускат миризми, за да се потопи зрителят в прожекцията, доведе до логичния въпрос дали салонът ще предлага и порнофилми.

 

"Ама не искам да душа подмишниците на Вин Дизел, докато ме вози киното като маршрутка при някаква преследванка с коли. Нещо порно, а у?" - попита нацията, любопитстваща за приложението на новите технологии.
 

Технологията, гарнираща тримерното изображение с различни физически ефекти като вятър, аромат, водни пръски и лашкане предизвикаха у 99.8% от нацията бързата връзка със света на порнографията.

 

Засега обаче населението е разочаровано, че не му се предлага такова съвсем логично зрелище и се отдава на далеч по-примитивен секс, неглижиращ даденостите на съвременната кинематография.

 
Нацията остана разочарована и от скъпите билети за прожекцията: "А, ма за тия пари ще ида при Ленчето от Бело поле и ще ми остане ресто!"

 

zhelyo

Е не е ли тъпо, че всички са се сетили за порно, само не и тея със салона?

Избери отговор!
Край