Подготовката за пролетното търсене на нефт и природен газ на територията на България на 21-и април вече кипи. Както е известно, тазседмичният министър на енергетиката, Добрев май беше, поиска да се насърчи сондирането за природни горива.
"Хората се готвят за една сондажна събота, защото само така има шанс бензинът да не стане 49 лева за милилитъра. Мъжете ще сондират, докато жените и децата ще пошистят градинките между блоковете" - обяви министърът, докато размахваще личната си карта, за да докаже, че има право да пие кафе, тъй като има навършени 14 години.
Предстои пролетно пошистване и търсене на нефт
В инициативата се предвижда цялата територия на страната да бъде разорана, прекопана и тромбована, а допълнителен стимул за нацията ще бъдат разнородни истории за заровени под земята иманета.
Министърът, за когото се подозира, че може би не е министър от днеска, но може и да е, обеща на всеки, открил поне килограм фосилно гориво, да получи право да кара самолети и да пее мръснишки песнички, возейки се в багажника на някой държавен автомобил, преди да бъде отстрелян, а откритието му - приватизирано.
zhelyo
Какво най-искате да откриете?
Избери отговор!