Здравейте, посетители на Не!Новините - медия №37 в страна №96 в света!
Аз съм генерал адмирал Аладин, новият собственик на този сайт!
Обръщение към читателите на медия №37 от ген. адм. Аладин
На среща с президента zhelyo и премиера beasta, които ми бяха посочени като основни управленци на тази слаба държава, където всеки има право да продаде гласа си, независимо колко сакат, цветнокож или женски глас е, се разбрахме за следните неща:
- Имате право да спрете да четете това... само се шегувам, лазерната точка на челото ви не е за украса.
- Научих за много кражби на храна напоследък и ще пъхна денонощно на стража в хладилниците ви по едно от джуджетата - войници на уадийската армия да стрелят на месо, ако някой посегне за месо.
- На моите приятели, братя Галеви, подарявам Дупница да я ползват за вечни времена.
- Този сайт ще се шегува повече с Израел, за да им се прииска да ги унищожа.
- Всички спортни отбори в страната ви ще се казват Аладин. Аладин е шампион!
- Няма да измъчвам представители на другите медии, за да пишат хубави неща за мен, ако пишат хубави неща за мен.
- Индустрията в страната е западнала, така че от утре обявявам неучебни, но работни дни за всички ученици. 18 часа на ден нищо не е в името на прогреса!
- Този сайт ще се шегува повече с Израел, за да им се прииска да ги унищожа.
- Всички спортни отбори в страната ви ще се казват Аладин. Аладин е шампион!
- Няма да измъчвам представители на другите медии, за да пишат хубави неща за мен, ако пишат хубави неща за мен.
- Индустрията в страната е западнала, така че от утре обявявам неучебни, но работни дни за всички ученици. 18 часа на ден нищо не е в името на прогреса!
- Планирам изстрелването на балистичен Диян Неделчев, за да шашна моя приятел Ким Чен.
Толкова се сещам засега, по-натам пак ще ползвам новата си трибуна!
Генерал Адмирал Аладин
Толкова се сещам засега, по-натам пак ще ползвам новата си трибуна!
Генерал Адмирал Аладин
Гласувайте (ако не сте жена):
Избери отговор!