Невидима - ЦСКА (с доза нелеп първоаприлски хумор)

Apr 1, 2012     zhelyo     1700

Ще бие ли като на шега Видимараковскисевлиево ЦСКА или юнаците на Стойчо няма да допуснат хумор вече няколко мача подред?

20 минути до футбола - За гостите ще играе Тодорянчев, а БФС ще измисли някаква врътка и накрая ще има  3:0 за Севлиево.
5 минути до мача - Отново са пуснали задачата 16:9 в горния десен ъгъл на екрана. Това шега ли е?

'Начало - Не вали първоаприлски сняг. Подозирам, че мачът е на запис от вчера.

'2 - Темето на Георгиян Паун събира дъждовна вода. Теренът е по-хлъзгав от улица февруари месец.

'5 - 2 еврона на коеф.8 очакват точно 10 корни.

'9 - Вратарят на Видима е с номер 69. Голям майтап! Суперсмяхиполовина!
'9(2) - Насмалко Видима да се изшегува и да score-не първоаприлски.

'13 - Феновете на ЦСКА шеговито са опаковали целия стадион със знамената си.  Кристо Яваш.

'16 - ЦСКА ще пусне Румен Трифонов, за да загуби служебно с 6 гола.

'21 - Футболът на терена ми напомня за нескопосаните първи мачове в първи клас, когато всички тичат подир топката и я ритат насам-натам.

'28 - Лаптопа крещи по силно неприятен начин, което е неговата първоаприлска шега.
'32 - ЦСКА компенсира слабата игра в нападение със слаба игра в защита.

'36 - Съдията не показва жълти картони за влизане с бутоните напред и влизане отзад. За да не се намокрят.

'45 - Почивка от тези шеги и хуморески.

'Второ полвреме - Нека видим дали ще има жълт картон при счупен крак или ампутирана ръка.

'46 - ЦСКА насмалко да направи гол, но Мораес прави първоаприлски голове. Тоест не!голове.
'53 - Топката е непослушна! #футболнашега

'54 - 0:1! Костов вкарва шеговито.

'58 - 8-и корнер в мача. След малко ще трябва да спрат да се атакуват.

'61 - Антонио Томас влиза, чието най-голямо качество е, че веднъж е фаулирал Меси.

'65 - Паун се представя доста по-добре от резервата си Пъдпъдък.
'68 - Съдията не дава жълти картони, защото са жълти от яйчен жълтък - дефицитна стока.

'72 - Галчев стреля шеговито фал и уцелва р. Росица.

'74 - Вратарят на Видима е шегаджия голям. Освен 69, той носи Пума, за разлика от Асиксите на неговите по-бедни съотборници.

'77 - 10-и корнер. Повече корнери се забраняват.

'81 - Чудесен оператор ни шегува, показвайки секнеща се севлиевска резерва вместо мач.
'83 - Борисгалчев целият е тромбован и кърви отвсякъде.